Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz -KP- #41236 üzenetére

    Persze tudom. SP-től csak a wi-fi gyengesége tántorít.

    (#41238) fntastic:
    Na ez már jól hangzik!
    Az optimalizáltságot dicséri a teszt, az számomra vonzó momentum. Nekem ne szenvedjen, omoljon össze egy gyári rendszer, gyári állapotában. Még az 512MB RAM is elég lenne az igényeimnek ahogy számolgatok.
    Meg kellene taperolnom az LG-ket, ezúttal alaposabban, máshogy nem fog menni a döntés. :) SP-t meg Ace 3-at már taperoltam, futólag az L7 II-t is.

    (#41239) silvergod:
    A róla szóló cikknél a fórumban, ha jól emlékszem. Mondjuk csak pár oldalnyit olvastam bele futólag, nem nagyon volt negatív vélemény. De most, hogy ennyire felhördült rajta pár ember, akkor inkább kiejtem a listámból, ha azt mondjátok többen is hogy felejtős teló ill. mókázni kell vele hogy használható legyen. Nem akarok rosszul választani. :R

    Bocsi srácok hogy nem olvastam bele mindenbe, most tényleg alig van rá időm, de telót meg csak kellene már venni végre. Ezért kérdezek a tapasztaltabbaktól. :R

    Eddig akkor ami maradt, árakkal:
    - LG L5 II 36K
    - LG L7 II 48K
    - Sony Xperia SP 51K
    - Samsung Galaxy Ace 3 LTE 46K

    Megtaperolom őket megint aztán döntök. SP éri meg hosszútávon a legjobban úgy néz ki.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák