Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HerrVoros

    újonc

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, mert a telefonról, amit kinéztem - szerencsére még időben - kiderült, hogy nem megfelelő választás :(.
    -Árkategória. valahol 50-75e között szánnék a projektre.
    - Használt vagy új? újat szeretnék mindenképpen
    - Hol vennéd meg? függetlenül újonnan valami szimpatikus online boltból. Amit az árgép kidob, ha megvan a típus.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel, hosszú távra szeretném (bár ez relatív, az előző ~4-5 éven át használtam, de úgy látom, a mai világban ez már hosszúnak számít.... addig használom, amíg megy, lehetőleg menjen sokáig).
    - Mire használnád? fő felhasználás zenehallgatás fülhallgatóval, emellett néhány kisebb játék, fotózás, de nem professzionális szinten, net, facebook
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, Ha lehet, android :)
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? nincs különösebb elvárásom méretileg. Nem kell, hogy túl nagy legyen.
    Mire szeretnéd használni, mi a fontos?
    Dual SIM-et szeretnék bele + microSD slot. A készülékről, amit kinéztem magamnak (Redmi 10 5G, ill. egyéb Redmi 10 változatok), vásárlói értékelésekből derült ki, hogy dual SIM-es és bővíthető is a készülék, de a microSD csak az egyik SIM helyére helyezhető be... Na, ilyet nem szeretnék, dedikált microSD slotra van szükségem. Jelenleg egy Redmi 6-om van, ez tökéletes volt számomra.
    Előre is köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák