Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    csaladtagnak keresek mobilt. jelenleg egy ceges Samsung S5 vagy S6 (?) minije van, elegedett vele, de a simkartyaval valo mizeria miatt sajatot akar.

    ar: 300-400 euro. kulfoldon veszem, szoval pontosabbat nem tudok mondani
    uj: mindenkeppen uj
    hol venned megl: boltbol, nem szolgaltato, elofizetes nem jatszik (ill igen de akkor a koltsegeket szamoljuk)
    mire hasznalnad:
    - legyen gyors mert csaladtag a turelem szot nem nagyon ismeri. az S minivel elegedett, a Nexus7 (par eve) szinten jo volt ilyen szempontbol.
    - lehetoleg egyszeru legyen karbantartani (nexuson / Lenovo szinten kb gyari androidos 10"oson kiigazodik, szoval a letisztult megoldasokkal nincs baj)
    - 4G
    - wifi, adott esetben a spotifyt es a netflixet vezerelni
    - elfogadhato kamera, lehetoleg makro funkcioval. 32GB tar elony
    oprendszer: a csaladbol mindenki androidozik es az illeto is a negyedik androidos keszuleket hasznalja szoval nem tervezem atszoktatni
    meret: a kezebe nyomtam a sajat G3mam, azt mondta hogy az is jo neki, annal fizikailag nagyobb mobil meg nem nagyon van a piacon

    amit neztem:
    - honor8 kb 350 eur
    - lenovo p2 (4GB) kb 310 eur
    - huawei p9 32gb kb 390 eur
    - sony xperia xa1 ultra g3221 400 eur (ettol tartok mert ismerosok csucsxperiakkal eleg sokat szivtak pl hotagulastol elrepedo kijelzo)
    - lg g5 SE H840 370 eur

    van meg valami amit erdemes lenne a kategoriaban megnezni? nekem a Huawei tunik a legjobbnak, vagy Ti mit gondoltok? ahogy nezem ebben a kategoriaban mar jellemzoen rendes mobilok vannak, a bleeding edge meg az illetot nagyon nem erdekli.

    koszi elore is a valaszt :R

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák