Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz vaakuum #1070 üzenetére

    Nu, megszereltem a patkányt, Logitech szervíz sufni módon. Innen a messzi banánköztársaságból is üdvözlöm a tervezőmérnököket. A szendvicspanelt nem szedtem szét végül, hanem hozzáfértem oldalról. Az ónszippantás helyett egyszerűen átmelegítettem a lábat, és kitoltam fölfelé a műanyag házból (kiolvadt belőle), úgysem használható már semmire. A forrszemről meg utána a páka simán levette az ónt. Az új kapcsolót is viszonylag könnyű volt belerakni, oldalról elég volt ahhoz is hozzáférni, hogy ráolvadjon az ón. Mondjuk én többet raktam rá, mint a gyári, de remélem, hogy nem is kell bontani a következő pár évben újra. Utána meg ki tudja mi lesz...
    Azért viszont egy nagy büdös pofont ki lehetne osztani a tervezőknek, hogy az egeret összefogó csavarokat nem tudták a teflontalpakon kívülre rakni, vagy legalább annyi eszük lehetett volna, hogy a teflontalpon hagynak szerelési lyukat, hogy ne kelljen azt is mindig lerángatni, ha valamiért bele kell nyúlni a jószágba. Szerintem az alkalmankénti lerángatás sem tesz jót a ragasztós rögzítésnek. Mondjuk dobozban tároltam őket egy napig, hogy ne porosodjon, szöszölődjön be a ragasztós felület, de hát egy minimális odafigyeléssel... mondjuk tény, hogy az nem passzol a fogyasztói társadalom gondolkodásmódba. Elég kár, hogy itt is visszaköszön :((

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák