Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz szőröscica #47301 üzenetére

    Jok ezek a Fordok, de olyan semmi extra...meg motorikusan sem nagy eresztes, altalaban sokat eszenek es nem igazan mennek olyan jol sem.

    A bmw meg ugye hatul hajt, komolyabb auto es ha van erzelmi inditatas is az iranyaba, akkor arra kell rafokuszalni ;) Csak ugye alaposan utanna kell nezni, atvizsgalni es akkor minimalizalhato a baj.

    (#47298) B-L-A-C-K jo hat ilyen ismerösöm nekem is van....megvett valami lefingott szart, aminek allandoan baja volt, utanna egyszer amikor epp csak 2 sarga lampa egett a müszerfalon meg akarta mutatni a buszmegallo elött, hogy mekkora kiraly csavo, kinyomott elektronikaval nekicsapta a villanyoszlopnak, aztan eladta gombokert a törött, amugy is szar autojat :W persze ugyan ez a szöveg...sz@r fos bmw, soha többet, csak a baj van velük....jah mondom hat igen, bravo, megerdemled a sorsod :D meg szerencse hogy 32 evesen az annyaekkal lakik, igy "ki tudja heverni" a dolgot :U

    (#47300) Qru uhhh na nekem most a Maseratti lett a kedvencem :D hat hogy azok milyen gyönyörü autok elöben....ilyen közelröl tapogatva, kereskedesben, meg nem volt szerencsem hozzajuk....gyönyörü, elegans :Y amugy pont mosolyogtam is magamban egyet, mert eszembe jutott a premium szo :DDD a bentley viszont sokkal ocsmanyabb mind tavolrol....igazi dzsigolo, kivagyi, latszat autok :U olyan alakok is erkeztek vele amugy a szalon szervizbe :U ....nyalcsorgatos, autobuzulos hetvege volt :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák