Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz kátú #195314 üzenetére

    Köszönjük :R

    Nagyon játékautó :))

    Eredetileg nem akartam BMW-t.

    De kellett valami verda, mert a cég ahol dolgozom az kijjebb költözött a régi helyéhez képest és az újonnan képbe kerülő adott HÉV vonalon lévő utazóközönség nem fűlött a fogamhoz :) Amúgy el metróztam-villamosoztam-buszoztam-gyalogoltam és vissza ha munkába kellett mennem majd onnan haza.

    Elkezdtem nézelődni, hogy mik a lehetőségeim. Akkor már nagyjából 2 éve volt az, hogy eladtam a korábbi Mercedes-Benz 190E-t.

    Azt tudtam hogy ezek fognak számítani a választásnál:

    - benzines kellett mert hétköznaponként oda-vissza városon keresztül kell hogy menjek
    - legalább 118 lóerő
    - nyitható napfénytető

    A nyitható napfénytető nem meglepő módon nagyon sok autót kiejtett mint lehetséges opció. De nekem kellett hogy ez meglegyen a leendő autómon, mert ezzel adott körülmények esetén el tudom kerülni a légkondi használatát. Persze van az a szint amikor már szükséges a légkondizás.

    Részemről még hallgatólagos tényező volt az, hogy azért biztonságos is kell hogy legyen. Ugyan ez sem egy tank, de talán picit jobbak az esélyeim mintha ettől könnyebb és fele ennyire biztonságos autóban ülnék ha baj történne... ami nem szeretném hogy történjen
    :N :K

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák