Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Coller225

    tag

    Sziasztok!

    Szeretném frissíteni a meglévő sztereó rendszerem, és ebben szeretnék tőletek segítséget kérni.

    A jelenleg meglévő cuccaim a következők:
    Forrás: számítógép, ASUS XONAR D1 hangkártya
    Erősítő: Onkyo A-8420 Sztereó Erősítő (40 watt csatornánként)
    Hangfalak: Schneider 8020 LS (3 utas állóhangfal, 45 watt)

    Elsősorban hangfalat szeretnék cserélni, mivel ez a leggyengébb eleme a láncnak. Leginkább zenére, másodsorban filmezésre használnám, a kb 20 négyzetméteres nappaliban. Továbbra is állóhangfalakban gondolkodom, az elrendezés miatt (nem igazán tudom a faltól elhúzni őket) fontos lenne, hogy első reflex nyílásos legyen.
    A zenei ízlésemet talán úgy definiálnám, hogy hip-hop/rap és elektronikus túlsúlyos mindenevő vagyok :D
    (most épp ez szól) :U
    Nagyon szeretem a mélyeket, talán túlságosan is, de külön mélyet (egyelőre) nem szeretnék.
    A rendelkezésre álló keret 100-150 ezer forint lenne, az új vagy használt kérdésben még nem született döntés, de tény, hogy fontos lenne a kinézet is, hogy az asszonyka is könnyebben beleegyezzen :D

    Ha szükséges, akkor erősítő cseréről is lehet szó, már felmerült az igény, hogy jó lenne lecserélni egy távirányítós példányra, de ezt leszámítva nem tudom mennyire szükséges, vagy mennyire fér bele az adott keretbe ez is.

Új hozzászólás Aktív témák