Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S. Szabi

    őstag

    Sikerült igen jó áron hozzá jutnom egy Denon PMA-50-hez, pár hónapos, teljesen szép állapot, egy karc sincs rajt, semmi.

    Sokkal jobban összepasszol szerintem a Q Acoustics 3020-szal, mint az Topping TP60.

    DAC része ha nem is egészen egyezik, de alapjaiban ugyan az, mint a DA-300USB, szóval szerintem ez marad, azok meg eladósorba kerülnek. Ennél nagyobb erősítő teljesítményre mostanában úgysem lesz szükségem.

    A mélyek jobbak lettek, meg az egész hangzás valahogy veszített a sterilségéből, jobb lett az egész. Ennél ugye lehet állítani a basszust +8db kiemelésig, kicsit rá nyomtam, 2-4 körül próbálgatom, jó minőségben adja elő a dolgot, nem lesz tőle mosottabb, búgósabb a hang, és egyelőre a mélynyomó iránti igényem is redukálódott kicsit, persze nem tűnt el, de annyira nem sürgetem egyelőre.

    Plusz, mintha részletezőbb lenne, mint a Topping, nekem jó kis cuccnak tűnik :)

    Fejeserősítő része is rendben van szerintem, bár azt annyira még nem hallgattam, de az első benyomások jók voltak.

Új hozzászólás Aktív témák