Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz #10726912 #52322 üzenetére

    Tele vagyok bizalommal. Komolyan. :DDD

    (#52319) andorra:

    Hurrá! Megvalósult utópia. Nem kell többé fórum. ;]

    Jóvan, nem szívom a véreteket, cserébe ti se lőjetek. :R

    Azon gondolkodom, hogy kisebb hifi rendszert rakjak össze magamnak. Nem házba lenne, inkább ilyen műhelybe, sufniba.

    Már van egy félkész pc-m hozzá. :D Erről szeretnék a pc hangfalnál kicsit jobb minőségben pl: mp3-at hallgatni.
    Ehhez keresgélek erősítőt. Meg hangfalat.

    Később szeretnék még bakelit lemezjátszót is, de ez még odébb van. Visszatérve az elejére:
    Elég kevés pénz lenne rá, nem is szánnék sokat ezért használt cuccokat nézegetek. Erősítő ilyen 20 k-ig, hangfal meg vagy 15 max. Még jön majd a lemezjátszó az 25 tájékán. Tehát olyan 60 k plafonnal. :B

    Nem vagyok audiofil, bár nehezen fogalmazom meg a hangzásbeli igényemet. Olyan kínai piacos kazettásmagnó minőség és az audiofilek számára már elviselhető minőség között valahol félúton. Tehát nem kell nagyon jól szóló cucc, csak okés, vagy korrekt.

    Amiket most néztem - mert pár márkát már kinéztem - például: link. Azt nem tudom, hogy az erősítők például meddig bírják? Egy 10 éves már várható, hogy megadja magát, vagy simán mennek 30 évet. :F

    Azt se tudom, hogy például hangfalat hogy kell választani. :F Hány wattosat? Erősebb, vagy gyengébb legyen mint az erősítő? Van olyan is, hogy ohm. Az több, kevesebb, vagy ugyan annyi legyen.

    Hát ilyenek. :R Innen indulok.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák