Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Downsampling

    senior tag

    válasz robi-k #51945 üzenetére

    Hm, igazad lehet, hszen a 450-sen nincs is analóg kimenet... Honnan szedtem? :)

    Azért az Oppo még a 9x szériban gondolkodva is egy másik kategória. Nálam is felmereült, de akkor sem végfokot, sem DAC-Preampot nem tudtam volna venni a médialejátszó mellett, hanem csak az Oppót... Így azért 300 k-ból meglett a teljes rendszer (hangfalak már megvoltak), igaz, mindegyik eleme használt, de csak pár hónaposak - az LX55 pedig egy tuning FW-s, csomó mindent lejátszik féjlból, hálózatról, .iso-ból (SACD-t, DVD-Audiót, Blurayt, stb.)

    Zserno: Huhh, ez nem egyszerű! A hangfalon (sem) nagyon illik spórolni... Ha legalább a duplája meglenne rá, akkor azért néhány állványos, vagy polcsugárzót már lehetne jószívvel ajánlani használtban. Sőt, akár már állódobozokat is... Az mennyire opció, hogy még egy kicsit gyűjtesz? Ha megveszed azokat, amiket írtál, nem hiszem, hogy boldog leszel. Viszont pár hónappal később meg majd eladni nem tudod őket, s az a pénz fog hiányozni... Én ilyenkor fejhallgatóval szoktam átvészelni azt a pár hetet... Mellesleg olyan két hónapja adtam el a Mordaunt Short MS904-es állódobozaimat 38k-ért... Nem mondom, nem éppen házibulira való hangsugárzók, de ezeket újonnan 100 ezerért adták még vagy féléve is a Hifibarlangban, én is onnan vettem egy nagy akcióban... Eszméletlen precíz hangjuk van, nem mennek igazán mélyre (amolyan álló monitorok), de akusztikus zenén, dzsesszen nagyon ott van! Vannak a használtpiacon 30-40 k között bátran megvehető hangsugárzók!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák