Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #68216320

    törölt tag

    Segitseget szeretnek toletek kerni, mert hangdobozt szeretnek vasarolni. Nem ujban gondolkodom, ez nem tudom jelenthet-e problemat. Hosszu eveken at szeretnem hasznalni majd, ezert fontos lenne, hogy jol valasszak. Egyelore egy Sony stereo erositorol hasznalnam, kesobb egy jobb fajta szigoruan stereo erosito valtana. Par parameter:
    - forras: dat, lp, cd, pc
    - stilus: klasszikus, jazz, neha elektronikus, de azert fokent hangszeres zene
    - kornyezet: panel lakas, nappali kialakitva mozi es zeneszobanak. keves targy, megfelelo elrendezes

    Tisztaban vagyok vele, h a panel nem idealis, de szeretnem a lehetosegbol kihozni amit lehet. Anyagi forrasok tekinteteben 50-70e forint koruli osszegre gondoltam. Allvanyt nem szivesen hasznalnek, igy valami magasabb hangdoboz mellett tennem le a voksomat. Mivel nem a vegleges erosito van meg hozza, igy tudom picit zsakbamacska is. Otletet szeretnek kerni toletek, h milyen tipusok felelhetnenek meg nekem es ezeket milyen helyeken keressem? Esetleg mire figyeljek oda majd vasarlaskor?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák