Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz blattida #42763 üzenetére

    Hehe. Természetesen olvastam ezt is MasterMarktól, de továbbra is tartom, hogy nem tudjuk, hogy mit kellene meghallgatni a MasterMark által linkelni elfelejtett hangfelvételként, mivel, feltételezve, hogy ő a Youtube-on hallgatta, ott pedig katyvaszt találtam, én nem álltam neki keresgélni, hogy melyik is az, vagy melyek azok a nagy katyvaszban amelyekben ott van ez az ominózus Finálé. És azóta se mondta meg senki, úgyhogy ebbe a topikba se jövök többet, mert itt csak hülyére veszi az embert a sok elefántcsonttoronyban élő sznobista!

    (#42765) Giot Persze, persze, csak azért hangsúlyoztam a különbséget, mert más a feladat. A Jazz at the Pawnshop esetében az a fontos, hogy ez a zörej minél jobban fel legyen véve (sőt amikor készüléket elemeznek vele, akkor mindig az az egyik alapszempont, hogy a készülék szerint "mennyire van emelkedett hangulatban a közönség"), a klasszikus zenekari hangfelvételeknél pedig általában lehetőleg kerülendő a zenekari (színpadi) mellékzajok uralkodása a hangfelvételen - bár ha már ott vannak a nemkívánt zajok, akkor természetesen szintén hifi elemzési szempont a mellékzajok részletezési képessége a készülék által.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák