Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz #71562240 #36865 üzenetére

    De pont ez az,ami miatt maradok a számítőgépnél, de minimum a digitális formátumoknál. Könnyebb jó(de nem abszolút hibátlan értékű) alapanyaghoz jutni. ÉS olcsóbb.

    Valamint beállítod rendesen a gépet (ha értesz hozzá), és nincs onnastól lemezmosás, nyűglődés,stb...

    Lemezjátszóból olcsón, és nagyon drágán sztem jobb hangot lehet kihozni,mint azonos ár mellett számítógépből, CDből, de engem nem érdekelnek a végletek. Kábeleknél is, eszközöknél is súlyoztam, hogy mikor melyik éri meg nekem. Ha x kábel,eszköz nem ad elegendő élményt, és tudok nélküle is zenét hallgatni, akkor az megy innen.

    De,így kinyilvánitani, hogy a sorrend a hanglemez, aztán a CD, majd a számgép, ez :(

    Akinek sok lemeze van, ahhoz épiti láncát, stb... nekem a kényelem megérte,h kicsit többet költsek flac,ape alapú láncba, de cserébe akkora mennyiségű zenét lehet egész jó minőségben megszerezni, hogy ihaj.

    Dorian: a múltkor csináltunk egy pálinkás estét. jó nagy vigyorgás kerekedett. ugyanúgy zavart a rossz USB kábel, és jól esett berakni a jobbikat... szóval nekem pálinka nem jó tuningra :D

    [ Szerkesztve ]

    eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Új hozzászólás Aktív témák