Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    Egymillió FORINT, FORINT, FORINT FORINT!!! Na jó, akkor legyen másfélmillió... vagy...

    (#36682) szakibá... "...kb. 20 éve, amikor a kopasz szemüveges guru ecsetelte, hogy mennyivel jobb az analóg lemez hangja, mint a digitális hang, mi pedig hallgattuk a tábortűz ropogását a bakelitről, majd visszatette a lemezt a tokjába, aminek a sarkán ott virított nagy betűkkel, hogy Digital Recording." Hát igen, hülyék mindenütt vannak (no meg mindenki hibázik néha), én csak azt sajnálom, hogy az ilyenek alapján általánosítanak sokan arra vonatkozólag, hogy milyenek az úgynevezett hifisták vagy audiofilek. Lásd még cigányok, zsidók, "niggerek", "pakik", "sárgák", digók, autósok, kamionosok, kerékpárosok, gyalogosok, bélyeggyűjtők... és persze "valamint a kőfararagók és balettáncosok".

    A "negyedik dimenziós" kísérletek meg hát próba-szerencse kérdése.... Egy időben én is sokat kísérletezgettem pöttyökkel, filcekkel... de csak otthon levő eszközökkel, hogy ne kerüljön pénzbe. Mindazonáltal általában éreztem hatást, és úgy vélem, hogy általában nem placebót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák