Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Vegyétek úgy, hogy nem kérdeztem semmit, nem tudtam, hogy itt egy kérdés ekkora vitát válthat ki.

    Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem hifi, én nem is állítottam ezt, de ott áll a nevében, hogy "Mini HIFI", én csak megneveztem. Lehet, hogy itt sokaknak túl kifinomult a hallásuk ahhoz, hogy számba vegyék ezeket a eszközöket, elnézést kérek tőletek, nem mindenki szeretne hatalmas pénzeket vagy időt ölni ebbe a bizniszbe, hanem egyszerűen csak egy hallgatható rendszert szeretnének magukénak tudni. Le merném fogadni, hogy sokan ezért nem akarnak/mernek ide írni, mert egyesek csak elküldik őket a búsba azzal, hogy mit akarnak itt ilyen "primitív" eszközökkel, tehát értelmét sem látják megpróbálni. Ha ez a cél, akkor neveztessétek át a topicot, és kérlek nevezd meg nekem azt a topicot, ahova írnom kellett volna! :Y
    Értem, hogy ti nem hallgattok ilyen "szemeteket", de vedd figyelembe, hogy nem mindenki olyan vájtfülű, és nem mindenki engedheti meg magának, ezt a hobbit. Mindenki maga döntse el mire költi a pénzét, én sem hordtam le a gépedet, pedig én olyan gépet már nem használnék.

    Részemről off!

    Pecc kollégának pedig köszönöm a segítséget! :R

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák