Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz tomazin #80914 üzenetére

    A játék maga jó szerintem, csak az indításnál elcseszték, hogy semmi jutalmazási rendszer nem volt benne, csak és kizárólag pénzért lehetett mindent megszerezni úgy, hogy maga a játék is pénzbe kerül ugye. Na ez kicsapta a biztosítékot sokaknál és hatalmas negatív visszhangot váltott ki. Ennek hatására beletettek jó pár dolgot, pl., hogy lehet ingyen is arena draftolni, szinteket lépni és összesen 15 db paklit + 15 db aréna belépőt kifarmolni teljesen ingyen, de ez már veszett fejsze nyele volt, későn érkezett. Új játékosokat ennyivel nem fognak bevonzani, akik megvették korábban azok meg csak addig pörgették a játékot, amíg ki nem farmolták ezeket és leléptek, én is így tettem. Remélem, hogy hamarosan f2p lesz és ezáltal kap egy új lendületet, mert maga a gameplay szerintem nagyon élvezetes :) Utoljára decemberben hallattak magukról, akkortájt elég aktívan érkeztek kisebb-nagyobb frissítések, azóta hullaszag terjeng a fejlesztők körül, lehet, hogy a háttérben már a f2p-re készülnek.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák