Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz h3lios #79071 üzenetére

    Én már átálltam TES:Legends-re, sokkal jobb TCG véleményem szerint, baromi kevés RNG faktorral.

    - úgynevezett kasztok nincsenek, helyette a lapoknak attribute-ja (színe) van: agility, strenght, endurance, willpower, intelligencd vagy neutral
    - a legkisebb deck is ötven lapos és max 2 színt tartalmazhat + neutral
    - a legutóbbi kiegészítő óta lehet három színű paklikat is csinálni (Morrowind témájú paklik), de akkor minimum 75 lap kell
    - ha jól sejtem, lehet minden színből lapokat gyűrni a pakliba, ha 75 lapot kiad a három kötelező az adott házra, mert van egy exodia legendary lap, ami automatikusan megnyeri a játékot, ha minden színből van lent lap
    - egy lapnak lehet két-három színe is
    - 30HP, mehetsz pozitív irányba is felfele (68 a rekordom), öt rúna is van, ami ötös mérföldköveknél (5-10-15-20-25HP) eltörik és húzol egy lapot - ha Profecy textje van, akkor azonnal ki is játszhatod az ellenfél körében
    - két lane van, az egyik normál, a másik ad stealth-et a következő körig (kiv. guard), lane-ekre ható bc-k (summon) és spellek vannak többségében, lane-ek között nincs átjárás

    Nagyon nagy stratégiát igényel, nem lehet csak úgy nekimenni a nagyvilágnak.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák