Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz h3lios #46965 üzenetére

    Szerencsére a ladderen található controlpriestet játszók 90%-a szarul játszik így a valós arány nem olyan rossz, mint amilyennek lennie kéne (vagy csak nekem van szerencsém velük). Ebben a hónapban 3-1 vagyok CP ellen CW-vel. Az 1 lose is csak azért volt, mert a justicar a paklim utolsó lapja volt és így nem üthettem be a végén vagy 6 körig egy deathlordot, nehogy kirántsa, így lófasz hp-val áltam neki a fatiguenak. Amúgy ha ők is eliset játszanak akkor jó ötlet megvárni hogy előbb ők tolják ki a monkeyt addig csak stall, armorépítés + olyat nem kirakni amit nagyon nem szeretnék entombba. Alapvetően rengetegen nem realizálják, hogy control meccsen ha az enemy még kb alig használt removalt és tele a keze, akkor a monkey kijátszása gyakorlatilag instalose. Ez főleg priest ellen igaz, mert egy olcsó removal mellé ha lemegy gromm az ő max 30 hp-ját gyorsan le lehet verni, CW vs CW-nél meg szimplán gyűlölöm Elise-t ha mindketten 50-60-hpn vagyunk onnantól kb mindegy hogy játszol egy nagy coinflip az egész, kinek mit ad elise.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák