Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Dyde #35678 üzenetére

    Én ma hajnalban zsinórban hét (!) patront kaptam, utána egy zoolock és mechmage után még hármat. Pont mage dominance-t akartam megcsinálni, öt vereségig nem sikerült megtalálni a nyerő formulát, se a Budget Control by CrazyHussar ver. 1.4, se a Secret Control by CrazyHussar ver. 1.1, se a Spell Damage Mage by CrazyHussar ver. 1.0, se az AOE Mage by CrazyHussar ver. 1.0 nem járt sikerrel. Aztán megtaláltam, 7/8, csak a mechmage verte el, mert portalozott egy Gromot #e-sports /Kappa

    Nagyon várom a TGT-t, mert igen jónak ígérkező control mage-t lehet majd gyártani Fallen Hero, Maiden, Trueheart, Coldarra meg Effigy segítségével.

    Amúgy alapjáraton nem szokott bajom lenni a patronnal, mert CW-vel ladderezek vagy midrange paladinnal - mindjárt pixelek egy dragonadint is a változatosság kedvéért és klasszikus control paladint se láttam fél éve, akkor is én játszottam vele ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák