Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#26501) Mister_X válasza ZS3NI (#26494) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Hogyne,a full golden mechshaman, trump mechmage, milldruid tengerben ami ott megy goldfarmolásra, biztos :D De ennyi erővel legendig is el lehet menni basic-kel/low cost paklival. Most állítottam össze a shadow priestem (mondjuk még nem teljes, 2000 dust még kellene) és mentem ki vele ladderre, már rank 15-3, de munka jön, majd 1-1 menetet lenyomok a kajaszünetek alatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#26502) fi:zi'k

fi:zi'k
(PH! nagyúr)

Félév után újra játszottam pár meccset. Nem kellett volna. :D

A goblinokon kívül történt még vmi?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26503) F-ECT$ válasza fi:zi'k (#26502) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Fél év, akkor gondolom Naxx még megvan. A GvG azért elég nagy változást hozott, emellett volt 1-2 nerf is.

Dive ever, work never.

(#26504) fi:zi'k válasza F-ECT$ (#26503) üzenetére

fi:zi'k
(PH! nagyúr)

Előtte sem játszottam sokat, de a Naxxra még emlékszem.
Mit nerfeltek?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#26505) F-ECT$ válasza fi:zi'k (#26504) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Undertaker, Flare, Gadgetzan, Soulfire, Leeroy, Starving Buzzard.

Dive ever, work never.

(#26506) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#26495) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ezt tegnap élőben láttam, chat lethal volt, nem látta magától Savjz (chaten mindenki ordibált, hogy Lethal, és amikor ránézett, akkor jött rá ő is, hogy coinokat kap Trade Princetől) :C

You are not prepared.

(#26507) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#26506) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Én csak a videót láttam (a címéből tudtam, hogy mit kell keresni), de amíg nem kezdte el csinálni, addig nem esett le, hogy hogy lesz ebből lethal. Pedig a rugó deckemben benne van Prince, de ellenem még sosem játszották ki :)

Dive ever, work never.

(#26508) norbi1989 válasza opzozi (#26432) üzenetére

norbi1989
(lelkes újonc)

ÁÁ az arena még jobban felszokott húzni, nem tetszik az, hogy csak 3 hős közül lehet választani, és ez az egész zsákba macska dolog dühítő. Azért botoznék, mert nincs türelmem állandóan idegeskedni, de szeretnék valami jó paklit összeállítani. Azért rankedezek, mert a casualban állandóan a csicska pro gyerekek játszanak, hogy ne rontsák a ranked eredményeiket. Lehet tényleg abba kéne hagynom ezt a játékot, mert nem jó hogy ennyit idegeskedek rajta. Nem tudom hogy lehet annyira halál nyugodtan játszani vele. Viszont, ha esetleg banolnak csak a hearthstone-t bannolják?

(#26509) ZS3NI válasza norbi1989 (#26508) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Ha nem tetszik a játék, nem kell erőlködni. Ugyanolyan ideges leszel jobb lapokkal is...

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26510) Balesz1899 válasza norbi1989 (#26508) üzenetére

Balesz1899
(fanatikus tag)

Ha egy játék ilyen szinten idegesít, akkor azt hagyom a francba és keresek olyat, ami kikapcsol. Mert elvileg arról kellene szólnia...

(#26511) M3oH válasza norbi1989 (#26508) üzenetére

M3oH
(PH! addikt)

Ha idegesít ne erőltesd. főleg ne botozással. Meg ha azt gondolod, hogy összeraksz egy "jó" paklit, akkor csak nyerni fogsz, nagyot tévedsz. Amúgy, basic lapokkal is lehetsz legend. Ezt többen is megcsinálták. Csak ahhoz kell tudás is, ami neked botozással sosem lesz. HS is egy olyan játék, amiben ha eredményt akarsz, seggelni kell.

(#26512) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)

próbálkoztam 5 wines warrior küldetéssel rankeden, hát nem kellett volna. azt tudtam, hogy jelenleg kvázi minden szar matchup, de hogy ennyire, azt nem gondoltam volna.

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#26513) ZS3NI válasza fogtunder (#26512) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

Hát nemtom, csak control warriort játszottam ebben a szezonban eddig, és rank10 körül vagyok. Bár keveset játszottam ahhoz képest amennyit szoktam.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26514) fogtunder válasza ZS3NI (#26513) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

nem mondom, hogy nagyon jó vagyok vele, de ma minden mechmage snowchuggerrel kezdett, hiába volt kézben a win axe, semmit nem ért, és 7 meccsből egyszer volt nálam a coin. az elvileg verhető zoo sem jött össze, a hunter pláne. lehet craftolok egy hoggert :)

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#26515) ZS3NI válasza fogtunder (#26514) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

(én is játszom a hoggert :D)

Tegyél bele BGH és mondjuk egy shield block helyett shieldmastát és máris fényesebb lesz a helyzet aggro ellen, :)

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26516) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Nem gondoljátok, hogy a Bane of Doom-ot frissítenie kéne blizznek, hogy ne csak classic demonokat dobjon, hanem Naxxot és GvG-t is? Talán akkor még használható is lehetne, olyasmi lenne picit mint az Unstable Portal :U

(#26517) ZS3NI válasza Redcaster (#26516) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

[link]

Más.: Egy gyors közvélemény kutatás arról, hogy szeretnétek-e pH HS kupát.
Szerintem egy hétvégén amikor a legtöbb ember ráér, nyomathatnánk egyet. Egyenes kiesés bo3 rendszerben, a többi szabály meg alakul. (persze ha van igény)

katt

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26518) Redcaster válasza ZS3NI (#26517) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Köszi :R

(#26519) DaveNo1 válasza ZS3NI (#26517) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Na végre valaki elkezdte szervezni :C

You are not prepared.

(#26520) Mister_X válasza ZS3NI (#26517) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Én szívesen részt vezsek, de mi az a BO3?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#26521) DaveNo1 válasza Mister_X (#26520) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

2 winig megy a party

You are not prepared.

(#26522) Mister_X válasza DaveNo1 (#26521) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Áh, mint a bunyós cuccokban, oké.

Esetleg deck ban? Mondjuk előre nevezett paklikkal (a tartalma mondjuk ne legyen nyilvános, csak a szervezőknek), meg ilyenek. Vagy az már túl meredek?

[ Szerkesztve ]

(#26523) Redcaster válasza Mister_X (#26522) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Ott van a kitöltendő lap, szerintem oda írjad az ötleteket :K

(#26524) DaveNo1

DaveNo1
(PH! kedvence)

Sneed'o value

Nem is rossz ez a mech warlock, dupla kombó druidát simán vertem

You are not prepared.

(#26525) Mister_X válasza Redcaster (#26523) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Megvolt :K "Special Award for the Best of the Pre-Challenge Free Weekend Warm-up"

(#26526) Redcaster válasza Mister_X (#26525) üzenetére

Redcaster
(őstag)

:R

Más:

Most kezdtem játszani handlockkal, van egy-két dolog, ami nem világos, így ha egy handlockban jártas ember rám írna vagy itt privátban, vagy a játékban, és segítene, megválaszolná pár kérdésem, azt megköszönném :K

(#26527) ZS3NI

ZS3NI
(őstag)

kupa update

Igaz, csak 1 napja van fent a kérdőív, de már sokan válaszoltatok ezt köszönöm.
Abban egyetértés van, hogy két héttel előre le kellene fixálni az időpontot. Többeknél felvetődött a gondolat, hogy mi lenne ha több idő lenne a meccsek lejátszására. A decklist fix lesz, ban lehetőséggel.

Ha van elég jelentkező, az is egy megoldás hogy hét közben (vagy hétvégén) megegyezés szerint mennének le az első selejtező körök, és végül egy megbeszélt hétvégén lenne a top4 ember játéka amit streamelni is lehetne twtichen. A két elődöntő BO3 lenne a döntő pedig BO5 bannolási lehetőséggel.

Ha lesz elég jelentkező, akkor egy kis közösségépítő hatása is lenne a dolognak.

Mit gondoltok, menjenek le előre a meccsek és hétvége döntő, vagy egy napra legyen szervezve az egész?

Aki szeretne segíteni a szervezésben, közvetítésben vagy esetleg szponzorálni akarja a kupát az nyugodtan írjon. Menő lenne ha az első helyezett kapna mondjuk egy boostert. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26528) for3l válasza DaveNo1 (#26524) üzenetére

for3l
(senior tag)

Én is raktam össze egy mach warlockot, ami nem olyan gyors, mint egy zoo, de azért elég pörgős. Be linkelnéd a te verziódat? Kíváncsi vagyok rá (pl nálam nincs is benne 6+ manás lap :D )

(#26529) DaveNo1 válasza for3l (#26528) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Ja, de ez inkább control jellegű deck:

You are not prepared.

(#26530) Mister_X válasza ZS3NI (#26527) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Mindjárt jön a fizetésem, utána meglátom, hogy tudok-e szponzorálni :B

(#26531) ZS3NI válasza Mister_X (#26530) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

I. Mister_X pH Hearthstone kupa. :D

Amúgy nem nagy dologra gondoltam, kb ilyen egy eurós boosterre vagy hasonló. Lehet még énis bedobok majd egyet.

+Előbb a regisztráció fog kelleni, hogy lássuk egyáltalán mennyi ember lesz.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26532) ZS3NI

ZS3NI
(őstag)

Tud valaki összefoglalót szerkeszteni fent? Jó lenne ott kicsit reklámozni ha összejön, talán több ember észreveszi a dolgot. Úgy gondolom, hogy holnap készítenék egy regisztrációs formot és mondjuk vasárnap éjfélig lehetne nevezni. Lenne mondjuk két hét lejátszani az első meccseket és a top4 vagy 8 (létszámfüggő) két hét múlva hétvégén játszaná a döntőt.

Mit gondoltok? Korai?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26533) netpeti98

netpeti98
(PH! kedvence)

Ki mit javítana ezen a druidon? Gondolkoztam a wild growth és zombie cho berakásán, bár ez utóbbi hátráltatná a kombót. Az MC Tech hasznos tud lenni zoo és mech mage ellen.

(#26534) ZS3NI válasza netpeti98 (#26533) üzenetére

ZS3NI
(őstag)

yeti helyett shreddert játszanék. healbot helyett pedig loathebet. Ha pedig sok a gond az aggroval akkor inkabb sludge belcher

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26535) DaveNo1 válasza netpeti98 (#26533) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

WG alap minden druid deckbe, hogy minél hamarabb ki tudjad rakni a nagyobb mana költségű lényeket és így szerezz tempó előnyt.

2 yeti helyett 2 shredder
Healbot + MC tech helyett két growth, vagy TBK helyett (MC tech jobb agro metába, TBK akkor kell ha sok tauntos ellenfél jön szembe).

You are not prepared.

(#26536) netpeti98 válasza DaveNo1 (#26535) üzenetére

netpeti98
(PH! kedvence)

:R
Tényleg a WG hiányzott, sikerült is tempóban legyőzni egy control warriort. :)
Egyenlőre az MC Tech és a healbot lett kukázva, a yetik helyére pedig bekerültek a shredderek.

[ Szerkesztve ]

(#26537) fogtunder válasza netpeti98 (#26536) üzenetére

fogtunder
(PH! nagyúr)

a wild growth-t sose vedd ki, early game-ben tempo előny, late game-ben laphúzás.

(#26538) F-ECT$ válasza fogtunder (#26537) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Viszont agro ellen ha én vagyok az első, akkor lazán hátradobom.

Dive ever, work never.

(#26539) ígyvanferi válasza ZS3NI (#26527) üzenetére

ígyvanferi
(PH! kedvence)

Az úgy teljesen rendben van, hogy van mondjuk két hét a selejtező meccsek lejátszására, aztán meg valamikor hétvégén egy nap lemennek az elődöntők, döntő.

(#26540) tretyak válasza netpeti98 (#26533) üzenetére

tretyak
(fanatikus tag)

A WGn kívül: én most csak egy FoN-t játszok, kicsit sokszor került túl korán a kezembe mindkettő, a helyén Kezan (mech mage mirror entity ellen) vagy Harrison.

(#26541) -conrad- válasza ZS3NI (#26527) üzenetére

-conrad-
(PH! addikt)

Hali,
még nem vettem részt ilyen kupában, mi az, hogy fix decklist meg ban?
Tehát lenne pár low budget preconstructed deck amiből lehetne választani / amihez van lapod, és azzal mehetnél, vagy hogyan?
Azért kérdezem, mert kedvem lenne indulni, de lapom nem sok van, jó ideig kihagytam a játékot meg elég casualként tolom.
Ráadásul lapom gyűlni sem fog, mert a pár éve magices múlt mintha hátrány is lenne, legalábbis a drafton arenaban nagyon :D Anno a draft volt amit a legjobban szerettem most meg sokat failolok, lehet nem tudom a a jó kombókat amiket érdemes kivenni de valahogy mindig ilyen faék paklikkal vernek el. :S
(xixo facehunter deckem persze van, mert itt dícsértétek/szidtátok így azt összreaktam, legyen valami sikerélményem :P )

[ Szerkesztve ]

(#26542) Mister_X válasza -conrad- (#26541) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Nevezel max. 9 paklival, aminek a tartalmán nem változtathatsz a tournament folyamán, aztán ebből lehet tiltani a döntőben. Nem tudom, hogy a nevezés hogy lenne: classonként egy deck és akkor class ban lesz vagy lehet classonként több deck is? Utóbbinál kellene egy szabály az átfedések elkerülése végett, pl. echte ugyan az a mechmage csak az egyikben 2 portal és 1 mirror van, a másikban meg fordított arányban. Mondjuk 15-20 lap lehet max ugyan az.

(#26543) whitezo88

whitezo88
(Topikgazda)

mióta palázom ma, csak counter jön, a vicc hogy Kripp ma ladderezett, pappal játszott, és első 11 (!) meccse facehunter/burst shaman volt 100%-ban. Váltott antiagróra, rögtön pap jött ellene. Nálam ma 0-3 úgy, hogy olaj rugó (kb esélytelen matchup, pasziánsz ha nincs Harrison, vagy heal, persze nem volt de persze 2x backstab kezdőkézben), freeze mage (itt sem volt heal, alex után ha jön van esélyem), majd mechmage dupla chugger nyitással majd 2x 100% tökéletes RNG blastmagel.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#26544) DaveNo1 válasza whitezo88 (#26543) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Palának mi a hardcountere? Tipikusan az a class mint a druid most: ha jó a lapjárásod bármit versz vele, ha szar, akkor semmit ;)

You are not prepared.

(#26545) F-ECT$ válasza -conrad- (#26541) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Magadnak raksz össze mondjuk 4 decket, amiknek a listája eljut a szervezőig, és nem változtathatsz rajta a torna végéig. Amikor összekerülsz valakivel, akkor ő az egyik decket tiltja (1 classnak max 1 deckje lehet), a maradék 3-ból szabadon választhatsz az első meccsen. Aki kikap, annak a deckje kiesik, és csak a maradékból választhat a következő meccsen, így egy Best Of 5 esetén a vesztes végül mindegyik deckjével kikap.

Dive ever, work never.

(#26546) ZS3NI

ZS3NI
(őstag)

Holnap elkészítem a nevezési formot. Jövő héten már kezdhetnenk is. Szabályokat is megirom az eddig javasoltak alapján. Ha valaki szeretne segíteni adminkodni az dobjon egy üzenetet.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#26547) Mister_X válasza DaveNo1 (#26544) üzenetére

Mister_X
(PH! nagyúr)

Szerintem a mage. Lepingeli a recruitokat meg a divinr shieldeket (ha kell), frostolja a hőst, Skillstrike a quarteses legényekre, birka Tirionra, counterspell EQ/Consec/LoH-ra, mirror akármire.

[ Szerkesztve ]

(#26548) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#26544) üzenetére

F-ECT$
(Jómunkásember)

Hard nem tudom hogy van-e, de szerintem gyenge a Handlock ellen (most nem jellemző a palákra a 2 EQ) és talán az Oil Rogue is meg tudja fogni.

Dive ever, work never.

(#26549) whitezo88 válasza DaveNo1 (#26544) üzenetére

whitezo88
(Topikgazda)

kb amiket írtam, írtam is miért vesztettem, ha nem jönnek a lapok csinálhatok akármit. 5 loss után tudtam egyet nyerni végre. Igaz kicsit átalakítottam, tegnap láttam Koyukit játszani rank8on, elég tapasztalt vele, de valahogy nem megy, sőt, én még Cairnet meg Sky Golemet se tettem ami neki van bár nem tudom minek, szerintem Loatheb vagy TBK jobb is, utóbbit teszem is vissza mert nagyon kellett volna. Kivettem a Coghammert is mert sose volt value. Ő 1 consecet futtat, amit én nagyon kevésnek érzek. Viszont BHJ-t nem, mikor a deckek 90%-ában van target. Amúgy Harrison most, 6. meccsen jött fel úgy, hogy pont kellett, korábban vagy nem jött fel fegyver ellen, vagy druid, mage ellen jött fel.

rossz matchupok: (mech)mage, freeze mage ha nincs LoH alex után, rugó se a legjobb, druid se okozott könnyű feladatot, hiában van TBK meg aldor (főleg ha húz 2 innert játék elején...), nagyon gyorsan kombó rangebe kerülök.

[ Szerkesztve ]

Too bad she won't live... but then again, who does?

(#26550) DaveNo1 válasza Mister_X (#26547) üzenetére

DaveNo1
(PH! kedvence)

Te most egy elég vegyes decket írtál le, mechmageben pl. nincs bari (legalább is nem szokás belerakni), a ping meg minden körben 2 mana, ami lekorlátozza a kijátszható lapok számát.

F-ECT$: ok, de a Handlock gyakorlatilag minden control decket üt, max a freeze maget nem (bár most már ott is sokat segít a két healbot) :K

whitezo88: Agro deckek ellen kell a jó kezdőkézd: zombie (ha van a deckben), minibot, utána meg jöhetnek a jó midrange unitok aztán healek. Druidnál nyilvánvalóan arra kell játszani, hogy ne menjél 15 hp alá, és ha kicsit is overextendeli a boardot, akkor clearelheted a kombóval, druidnak viszont nincs rendes aoe clearje 3/3-as dudekat sehogy se tudják leszedni, kénytelen belemenni a minion tradebe.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.