Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #20003 üzenetére

    Való igaz, rank 20 után már kezd csökkenni a winrate-je a paklinak, de egyelőre kitartok mellette. Nem muszáj a Blessingeket a Harpynak megkapnia, kapta már Guardian of the Kings, Wolf Rider, de még Silverhand Recruit is. Kirakom a Harpyt, a boardon van még 1-3 lap. Ha leszedi remove-val a Harpyt, akkor megkapja a buffot más, ami lent van/tartom 1-2 körig, ha a HP-m engedi. Ha meg nem... akkor a 8-as Windfury is elég keményet tud csípni hero-ba, hát még a 16-os (ez volt a legnagyobb, ennél nagyobbat nem is tudtam volna - csak ú a 24HP+2-es warri, mondjuk akkor már topdeckre volt szorulva).

    Pap ellen kaptam ki, de nagyon, mert volt egy idióta 1 manás lapja, ami minden healelés (bárhol) +2 sebzést ad neki. Lerakott mellé egy Imp Mastert és mire kezembe jutott egy olyan lap, amivel tudtam érvényesülni, már 6/2 volt, hiába szedtem le az Imp Mastert és 1 dmg-s lapot le sem mertem tenni. Aztán 7/2 volt, amikor botor módon Truesilverrel akartam leszedni, hát nem voltam boldog :DDD

    @giorgio: Argent Commander viszont "csak" 8-at tud lerakáskor csípni és ehhez az sem árt, hogy ne legyen taunt az ellenfélnél, mert míg Harpy esetén beáldozom a védelmem 14-32 hero dmg-ért, 8-ért nem fogom. Utána meg megkaphatja a remove-ot, míg Harpynál ha lerakás után nem kapta meg, később se fogja valószínűleg...

    [ Szerkesztve ]

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák