Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz KoVee84 #76077 üzenetére

    És ki mondta, hogy én nem überhardkór állat vagyok? ;]

    Rövid tűt használtam, amivel nem érhettem el a csontot. Egyszerűen csak a fertőtlenítés része elég elnagyolt volt. Meg mivel rövid volt a tű és nem ért el a fiola aljáig ezért össze-vissza ügyeskedtem, hogy az aljáról is ki tudjam szívni az anyagot. Az ügyeskedések közben pedig a cucc meg a tű is elveszthette a sterilitását.
    Balfasz voltam na, nem orvostanhallgató voltam. Különösebben meg senki nem segített, próbáltam legjobb tudásom szerint csinálni. Úgy voltam vele, hogy ha a cigányoknak sikerül, akkor csak én is meg tudom már csinálni. Amúgy egész jól ment, majdnem végigértem a kúrán, már a vége felé ütött be a baj.
    Utána az egyik csinos nővér is mondta nekem, hogy inkább fenékbe kellett volna adnom, vagy ha nem tudom, szólhattam volna neki és beadja ;]

    (#76078) Woodslave
    Jó hát a táplálkozástudomány az nem egy egzakt tudomány, de azért ha ilyesmi eredményeket kapnak, akkor lehet benne valami. Persze nem mondom, hogy ha nem szeded, akkor elfogysz az aerobtól, de ha belefér a keretbe, miért ne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák