Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz deniro2 #46430 üzenetére

    A gond ott kezdődik, hogy nem saját magából akar kihozni mindent az ember, hanem mások fizikumát irigyli. "Olyan akarok lenni, mint xy..." Ne, ne legyél olyan. Dolgozz a testeden, legyél erősebb, gyorsabb ügyesebb, de ne irreális célokat tűzz ki. Múltkor írta itt valaki, hogy 60-as kart el tudna magának képzelni. Minek? Abszolút nem reális, nem egészséges és nem is néz ki jól, aránytalan még 2 m-es magassággal is. Jó persze, egyszer én is megnézném, hogy milyen vagyok 10-es testzsír alatt, de az én alkatommal a 15 vagy picivel alatta a reális, tartható szint. Aztán pont leszarom, hogy nem trendi és nincs 6 pack, akinek nem tetszik, ne nézze, kész.

    Tudom, ez távol áll a topik hangvételétől, de szándékosan sarkítok. Az egyéni fejlődés, a mozgás az szenzációs dolog, mindenkinek sportolni kellene. Azonban a mindenféle komplexusok már nem jók, pontosan ezért ellenzem a koxolást is hobbi szinten. Nyilván egy ektomorfnak aligha lesz 50-es karja, de a 40-es sincs meg sokaknak. Na és akkor mi van, ha 39-es? "Csak" ekkorára sikerült felhozni az évek alatt, lehet, de szerintem meg a csak-ot el kell hagyni és célravezetőbb azt mondani, hogy most ekkora, de sokat fejlődtem és még fogok is, időm az van. Na mindegy, megint elfilozofálgatok itt, ami nem visz előrébb...

Új hozzászólás Aktív témák