Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Corsair90

    tag

    Sziasztok!

    A közeljövőben ki fog nyitni az a fitness terem is ahová jártam és én is szeretném folytatni a kondit ahol abba hagytam.
    Most hogy az ízületeimnél is elmúlt minden fájdalom, szeretném okosabban csinálni, amennyire lehet.
    A problémám az volna, hogy a mellezős gyakorlatok nyírják a vállamat és emiatt tartósan kialakul ilyen többnyire állandó váll fájdalom nálam.
    Próbáltam kiszűrni, de sajna nem konkrétan egy gyakorlat okozza, hanem összességében.
    Esetleg aki hasonló cipőben evez mint én, milyen stratégiát dolgozott ki erre, hogy szinte a 0-ra csökkentse ennek a problémának az okait?
    Jelenlegi edzéstervem: Mell-tricepsz, hát-bicepsz, váll láb. Heti 1-2 nap pihenő szokott lenni.
    Amit megfigyeltem, hogy még a váll edzés sem bántja úgy a vállamat mint a mellezős.
    Pl hány gyakorlatot végezzek mellre, milyen sorozatokat, milyen intenzitással, milyen típusú gyakorlatokat végezzek, miket kerüljek jobban, a bemelegítésnél miket csináljak ez esetben, stb... de ti jobban tudjátok, főleg akiknek van ilyen jellegű gondja, de bárkitől fogadnék szívesen tanácsokat, sokat jelentene. :R

Új hozzászólás Aktív témák