Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyuri860213

    tag

    válasz benfolds #163682 üzenetére

    IR-es vagy és kenyeret eszel :) szuper. főzelékben a rántás/habarás, ha "anyu" csinálja akkor az is lisztes.. "joghurt, kefír + gyümölcs, este túró" még jobb az IR-ben, jó kis tejcukor estére zsírral :)
    "amúgy nem hinném, hogy gázos a dolog, szerintem egy deklarált tömegelésnél ennél több háj jött volna fel."
    Igen de te nem tudod hogy tömegelsz-e, mert azt sem tudod mennyit eszel, másrészt a trackkelt bicajozásod alapján inkább fogynod kéne mint hízni még tömegelés mellett is. Tudom-tudom, az régen volt stb. de valahogy mégis azt érzem heti 100-200km még most is benne van a lábaidban a súlyzós edzések mellett. Na csak azt akarom ezzel mondani hogy ha ilyen aktivitás mellett hízol és így étkezel akkor ott valami gubanc van. Vagy megeszel napi 4000 kalóriát és azért híztál, vagy a hormonjaiddal van gond. Ezért kellene első körben legalább a kajádat összeírni egy átlagos héten hogy lásd hogyan állsz. de a megszokott adagon ne változtass mert magadat csapod be, maradjon a szemmérték ahogy eddig.

Új hozzászólás Aktív témák