Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz rasotamas #69177 üzenetére

    1.Nem nagyon zavar.
    2.M menüben style alatt lehet változtatni,de néha bebugol és nem jön le akkor sem csak ha ruhát váltasz.
    ilyenkor fogod magad és m menüben szintén style-nál váltasz ruhát.
    Légzőkészülék,headset meg egyéb ilyen apró kiegészítő néha bebugol és nem tűnik el csak ha ruhát váltasz.
    3.A te eladásodon minden pénzt te kapsz,a segítő csak egy kevés lóvét kap a securo servtől.
    4.A bunker akkor fizet duplán ha duplás hét van,de ha Ph-s sessionban játszol és tele van CEo és Mc-vel akkor azt hiszem talán 30%-nyi high demand bónuszt kapsz.
    5.Igen az MC gyárak szépen tudnak termelni,de egyszerre egyet vegyél,az a 2 milla kevés is rá.
    Mert a gyár lehet hogy olcsó de az upgrade az van vagy 2 misi.
    Ha nem zavar hogy repülni kell a sivatagi gyárhoz akkor vegyél sivatagi gyárat.
    Azt körbe is lehet állni repülővel és nem kapsz kukás postás eladást,a városi gyárt nem lehet körbe állni.
    Én részemről rühellem a sivatagi gyárat,három gyáram a városban van,sosem felejtem el feltölteni supplyval,a sivatagi meth-et meg folyton mert kint van a francban és nincs kedvem oda kirepkedni.
    Városi gyárból sivatagba mész eladni,sivatagiból a városba,szóval ugyanaz az út csak másik oldalról.
    A gyár nem termel offline,de ha nem vagy MC akkor is,sőt inkább sose legyél MC.
    Ha nem vagy MC nem támadják meg a gyárad.
    Én úgy csinálom hogy bemegyek a gyárba a laptopnál bejelentkezem MC-be és veszek supplyt,ellépek laptoptól kilépek MC-ből és megyek a köv gyárba,Ott ugyanígy teszek,így gyáron kívül nem vagyok saját MC-ben,így nem is támadják meg.
    A gyár nem termel offline,nekem volt ilyen több mint egy éve vagy talán van az kettő is,hetekig termelt offline a hamis pénzgyáram,aminek én nagyon örültem,de sajnos elmúlt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák