Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Pár gondolat, kérdés, stb:

    - Csak nekem baromi idegesítő, hogy a numpadnál lévő kis enter néha helyettesíti a nagyot, pl mikor E-vel leülök PC-hez majd meg kell nyomni az entert hogy belépjek (tudnám mi a francnak, hogy végig kelljen nézni az előredőlési animációt, ezzel is húzza az időt?) de mikor meg a lifthez megyek hogy lemenjek a földszintre a ceo ofice-ból akkor már csak a sima enter jó.
    - Egyszer bevettem egy headsetet a fülembe a fegyverboltban, azt hogy szedjem ki? Tök bénán néz ki.
    - Ha esetleg lenne partner I/E eladásnál az anyagilag hogy néz ki? Én adom a két kocsit és együtt megyünk? Pénzt hogy adja? Megkapom mindkettőre? És a másik játékos mennyit?
    - Ez a bunker duplán fizet ha nem egyedül vagyok a sessionben csak nekem nem működik?
    - Most hogy megvan az I/E és a bunker is, érdemes MC és kokó irányba nyitni? Van most 2 millám. MC termel offline is? Vagy ugyanúgy mint a bunker, hogy ha nem tudok játszani leülök a lakásban/CEO office-ban tévézni míg afk vagyok? És akkor a clubház mindegy melyik (del perro-nál gondoltam mert az van legközelebba ceo office-hoz) kokógyárból meg vegyem meg a legközelebbit alamóban hogy los santosba, tehát közelre tudjam teríteni az árut?

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák