Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    Na ez érdekes lesz:

    Pénteken megkaptam a screent, hogy "Congrat, itt van 250K".
    Nem tett le a felhők közül, ezért megszakítottam a netet, hogy játékba kerülhessek.
    Miután lespawnolt, megnéztem a pénzemet és láttam, hogy NEM adta meg - ezt onnan tudom, hogy minden játékba lépéskor és kilépéskor csinálok képet a számlámról.

    Azonnal írtam a supportnak, amire tegnap este meg is jött a válasz:
    "We investigated your account"Bluuzia" and see that the amount of GTA$250,000 is deposited to your account."

    Úgy gondoltam leszarom a dolgot. Nem fogok ennyi pénz miatt erőlködni, bár 14 millám van, tehát ahhoz viszonyítva szerintem nem kevés. Ráadásul nem én kértem, hanem ők akartak adni.

    Viszont most kaptam újra egy emailt, ugyan ezzel a tartalommal. Annyi a különbség, hogy az első egy válasz volt, ez viszont PENDING jelzéssel érkezett.

    Na most 2 dolog lehetséges:
    - vagy megvizsgálják a számlámat és látják, hogy tényleg nem kaptam meg, ezért jóvá írják
    - vagy megvizsgálják a számlámat és találnak valamit (pl. DC Heist vagy amikor 8-as voltam rám szórtak 118 ezret, amit felszedtem) és jön a banán.

    Egyenlőre játékban vagyok, tehát reggelre kiderül mi lesz.

    "Jó estét, jó szurkolást!"

    [ Szerkesztve ]

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák