Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrYoniko

    aktív tag

    válasz ucli #58385 üzenetére

    A WoT-ban a tank szintjét jelenti a Tier, minnél nagyobb, annál több hp, tűzerő, páncél és átütés stb...
    A WoW-ban az adott DLC-ben a legjobb gear szett megnevezése, de azon belül is Contentek vannak:
    Varian: lvl60 max szint, Tier 1,2,3 és ahogy jöttek a Contentek úgy jött a Tier 1,2,3. Tier 3 fullosan kevés embernek volt eredetin (40 fős raid, csak a profik bírták teljesíteni).
    Burning Crusade: lvl70 max szint, Tier 4,5,6. Ezeket már könnyebb volt kiszedni.
    Wrat of The Litch King (WoTLK): lvl80 max szint, Tier 7,8,9,10 és azon belül is Normal/Hc. Itt már annyira könnyűvé tették, hogy kb mindenki CtF (Content Full) tudott lenni.
    Catalysm: lvl85 max szint, Tier 11,12,13. Itt már a talentfába is belenyúltak, hogy a bénák is tudjanak érvényesülni.
    Mists of Pandaria: lvl90 max szint, Tier 14,15,16. Itt már talent fa helyett skill fa van, hogy az 5 évesek is érvényesülni tudjanak... ;)
    Warior of Dreanor: lvl100 max szint, nem tudom itt még Tier-ek vannak-e mert már nem toltam vele.

    Ez am mind komoly, komplett DLC, rengeteg tartalommal, új területtel amit nem sorolok, de a Catalysm-el a régi területeket is teljesen átrajzolták...

    Bocs a hosszú offért, megpróbáltam rövidre fogni, de a WoW maga egy borzasztóan nagy téma. Pláne a sztorija (van pár könyv, ami az egész alapját képezi)
    Csak érdekesség képpen a Varian WoW bejárható területe kb a GTA V 5-6 szorosa, és csak bővült... ;)

    De ha már supportról beszélünk ide is vághat a Blizard support sikere:
    Van rá lóvéja, mert egy DLC kb 30$, és havonta még fizetni kell hogy játhatsz online olyan 10-15$-t, és rengetegen játszanak vele -> nekik van rendesen pénz esőjük, van miből fizetni a supportot, aki kb 5-percen belül reagál a ticketre...

    Az én haragom drága méreg, nemes vadat illet, nem hitvány férget! ------------------------------------------------------------------- https://www.twitch.tv/mryoniko ------------------------------------------------------------------https://www.youtube.com/user/TheMrYoniko

Új hozzászólás Aktív témák