Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz luciferc #5022 üzenetére

    "A direkt megsütés az sajnos olyan dolog, ami a kereskedő kalkulálandó kockázata."
    Miért is?
    Mondjuk te festő vagy. Eljösz kifested a házam. Mikor tartod a markod kapsz két nagy pofont. Akkor ez a te kockázatod?

    El kellene jutni európáig. Mert ebben a balkáni állapotban senkinek nem jó.

    Én is azt vallom, ha egy boltban korreketek nem kezdem az asztalt verni, hogy vissza a lét. Lehet olyan megoldást találni ami mindenkinek jó. Jelen esetben a 8800 csere 9800-ra nem megoldás én úgy gondolom. Egyrészt mert ez van és így jártál hozzá állást tükröz (magyarul az user nem dönthet, választhat), másrészt teljesitményben nagyjából nincs difi. Erre én is azt mondom adják vissza a pénzt.
    Ha a boltos azt mondja: ecsém gyere és nézzünk neked valamit. Akkor azt mondom illik elfogadni. Hiszen legközelebb ha megyünk oda vásárolni mindenkinek jó lesz a szájíze. Az meg nem mindegy szvsz.

    A lenti eset meg jól pédázza az nv és hasonló nagy cégek egészhez való hozzá állását.
    Én is olvastam olyan emberről akinek a vga-ja meghal a driver miatt. Mivel gari nincs már rá mehet a sunyiba. Egyes totyikokban meg azt írják, hogy milyen jófej az adott cég, hogy szólt a driver hiba miatt és azt levette a honlapjáról. Szerintem meg akkor korrektek, ha fenti szerencsétlen usert valami módon kárpótolják.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák