Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danielsz

    tag

    Ma nyomattam a Fut a birtok nevű terepversenyt. Első gondolat volt, hogy csak kimegyek szurkolni, persze ilyen csak eméletben létezik. Futva mentem, az volt a baj, hogy odafelé elkeveredtem az egyik turistaúton, pedig mentem már arra, aztán próbáltam korrigálni, de kiment majdnem a jobb bokám, mert egy fairtásra tévedtem út helyett :D Nagyjából beazonosítottam, hol vagyok, de aztán lefelé Mecseknádasd felé a változatosság kedvéért majdnem kiment a bal bokám is :D A tervezettnél kicsit lassabban végül leértem a verseny helyszínére, aztán gondoltam, ennél sokkal rosszabb már nem lehet, beneveztem az XS távra :D Már előre elengedtem az egészet, a lényeg az volt, hogy jobban ne sérüljek le :D 5 kili volt az egész, 1 kili sík után egy kb. futhatatlan emelkedő (Réka-vár, LanyUs-nak szerintem mond valamit), a 10+%-os emelkedőknek eleve nem vagyok a mestere, de lefelé meg végképp kijött, hogy kímélni kell a lábamat, az 5 kilit majdnem 6 perces tempóban futottam, de a lényeg, hogy semmi gáz nem lett :D Síkon valszeg átrendeződtek volna az erőviszonyok, de már mindegy. (Aki nyerte, közel 70 éves :D). A lényeg, hogy kaptam 2 bort, egy sapkát meg ebédet, 5 ezerért megérte :D Már előtte tudtam, hogy ebből nem lesz semmi értelmes, és így is lett :D 3. hely még így is (mondjuk nem sokból).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák