Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L|zsidoboz

    őstag

    válasz hanee #5030 üzenetére

    Nem rettegek én egyáltalán a zsíroktól.
    Megeszek egy nap én is ~30g zsírt.
    Csak nem diósbélesből vagy épp CSAK tojássárgájából, hanem az általad említett zsírokból.
    Tojás sárgáját is eszek minden nap, de csak mértékkel.
    Pl. ha eszek túrót, abban is van valamennyi, cottage cheesben szintén.
    Halat minden második nap eszek...

    Szenvedni sem kell, mert diétában is vannak csalónapok. Aki meg nem bír ki 1-2 hetet nasi nélkül, az szenved majd az életben eleget a túlsúlya miatt.

    philoxenia: Nem, nem saját topik.
    Csak kicsit sok volt, hogy írok valamit, te totál félresarkítod, aztán meg akkora hülyeségeket írsz, hogy attól agyérgörcsöt kapok. Ha akarod összegyűjtöm és csokorba szedem.
    Érdekes mód sztem nem sok emberrel beszéltem így, haneevel is ha nem értek egyet, lehet normális beszélgetni, mert tud értelmes ellenérvet A MÁSIK MONDANIVALÓJÁRA.
    Mert pl. arra a kérdésre, hogy "szted nincs gyorsan felszívódó fehérje?" normál ember nem azt válaszolja, hogy 1, olyat én nem ennék, szóval nincs. 2, a ch gyorsabban felszívódik.
    Meg egyél meg 10 kiflit és én megeszek fél kiló húst szintű magas szintű eszmefuttatások.
    Tisztában vagyok én is a szőlőcukor tulajdonságaival, kreatin töltésnél épp eleget tömök magamba.
    Szóval ha valakinek segítség kell, írjál neki, de ne nekem kezdjél világmegváltó ötletekkel előállni, minthogy jobb kisz*rni a húst, mint megemészteni meg tele gyomorral nem lehet edzeni. :U
    Ennyi, leültem. :U

    Good to be good, but better to be lucky.

Új hozzászólás Aktív témák