Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz MerLinh #5252 üzenetére

    Küldetéseket még nem igazán csináltam, illetve keveset.
    Az ilyen "seek 'n destroy" típusúaknál valahogy sosem jött össze rendesen, nekem nem adta be azt, akit keresni kell.
    De lehet, hogy én b.f.szkodtam el valamit, ettől függetlenül ezt az irányt hanyagoltam. 2-3 restartot csináltam, mert vagy nem volt pénzem, vagy nem volt pénzem, és még büntetésem is volt, amit ha befizetek, akkor még annyi pénzem sem marad.
    Ekkor eladtam Eagle-t, és azóta játszom, nem volt restart.
    Mostanra a Cobrám elég fullos, sok mindent kicseréltem benne, tulajdonképp már tudnék venni egy Type-6ot is akár, de nem kapkodom el.
    Akarok mellé bőséggel pénzmagot, hogy az alap hajómat egyből tudjam fejleszteni, és még árura is maradjon.

    ooooobi
    Szállítgatni elhiszem, hogy lehet vele. Én a training részével sem gyakoroltam release előtt egér+billel, mert számomra irányíthatatlan volt. De izlés dolga, mindent meg lehet szokni. Docking Computerrel meg főleg. Csak ki ne szedjenek egyszer!
    Én a helyedben azért elkezdenék spórolni egy karra, meglátod, sokat dob az élményen is.
    (Bár az X-Winget anno én is golyós egérrel toltam végig :D )
    A piros-zöld fénnyel ne foglalkozz, inkább csak látványelem, de ha funkciót kellene hozzárendelni, akkor a ki és beszállási oldalt jelezné a dokkoló kapuban, mivel pont szemben helyezkednek el. Legalábbis ez logikus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák