Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diopapa

    addikt

    válasz Szőrös  #4755 üzenetére

    Ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam, akkor te sem írtál volna marhaságot, le is írtam, nem mint pejoratív kifejezést használtam a COD-ot, de akkor legyen, kifejtem. Ahogy én látom a játékoknál a két véglet a "játékos minden másodpercét megtervezzük" (pl az említett COD, Ryse of Rome stb), a másik véglet a teljes "céltalanságot nyújtó" sandbox játékok (Wurm Online, Minecraft, stb) A többség meg valahol közötte. (Pl az Assassin's Creed-ek, vagy a Farcryok nagyon jól tudják a rövid történetet eldugni millió más apró "sandboxos feladat" közé). Az általad említett Privateer-ben is igen, volt történet, de 5 perc történetre 5 óra egy más (grindelés) jutott. Azért nehéz értelmezni az "unalmas?" kérdést, mert ha tetszik a játék, nem unalmas az az 5 óra pl Privateer-ben, amikor a felszerelésért farmolok, ha igen, megette a fene az egészet. Vagy mi lenne, ha bemenne a fenti kérdező fórumtárs kolléga az SG fórum Euro Truck Simulator 2 topikjába és megkérdezné az arcokat, "Te, ez a szállítósdi nem unalmas?". Kamionszimulátor érted. Mész A-ból B-be és kb ennyi. Aki szereti a kamionokat, annak nem. Mindenki másnak halálosan.

    [ Szerkesztve ]

    Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

Új hozzászólás Aktív témák