Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz a2d2 #40605 üzenetére

    Massacre küldiknél is sokszor van, hogy érdemes a FSS-t használni, így hamar megtalálod a "rajokat". Ezenkívül érdemes tájékozódni, hogy a célrendszerben van-e High vagy HAZ bányászkörnyék vagy esetleg CNB, mert ha nincs, akkor valóban sok idő eltelhet a várakozással. Azért ezeknél több nap a teljesítés, ha wing-eset veszel fel, akkor általában 6 nap körül szokott lenni. (Sima Assasinate-nél viszont a wing-es elég "keményre" szokott összeállni, mivel ott a wing tényleg szükséges a fő célpont védelmét szolgáló csapat leszedésére, úgyhogy ezekkel vigyázni kell. Partner nélkül én konkrétan, hanyagolom.)
    Mostanában én is ráálltam az ilyenekre, de vagy szerencsém volt, vagy nemtudom, de nekem kb. 1 óra volt maximum egy 37-50 között kijelölt cél kiiktatása még úgy is, hogy volt amikor a rajok között rendre 9-11k Ls távolságokat dobált. Ezeknél a rajoknál inkább az a gáz, hogy hamar elugranak, így egy körben általában 4-et sikerült leszedni, de nem volt ritka a 6 sem, mire kereket oldottak a túlélésre játszók...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák