Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wollnerd

    aktív tag

    Sziasztok!
    Méri a játék az olyan statisztikát hogy hány thargoid-ot (scout) öltem meg eddig? Úgy tűnik nem. Szétnéztem már EDSM-en és az EDDiscovery programban is, nem találtam ilyen rekordot. :(
    Egyelőre egy egyszerű számláló telefonos app-pal számolom a kinyírt thargoid scout-okat. Eddig úgy 36-ot számolom.... :U Csak így mindig emlékeztetnem kell hogy vigyem be az újabb pl. négyeseket...
    Egyébként nem nehéz ezeket ölni, sőt. Dobtam a Crusadert és átváltottam Krait-ra és azóta még könnyebb, főleg a guardian-os flighterrel együtt. Ja és a Guardian Hull Reinforcement-ek is sokat segítenek! Alig van hull veszteség. :) Akit érdekel, itt a fittem.
    Ja és igen, inkább a Decontamination limpet-et használok. A bika erős hull miatt jobban megéri ez mint a extrém túlmelegedés. A túlmelegedés nagyon sértheti a fegyvermodulokat is, ami nem túl jó. (A SR le is kapcsolja a pajzsot.)
    Csak főleg két dologra kell figyelni:
    1. Ne legyél a közelükben amikor pukkadnak. A korrozív robbanás, ha eléri a hajónkat is, korrozidációs sérülést szenved, ilyenkor se no problem, limpet ki, eltávolítja azt, csak harc közben nem lövellhetőek ki. (úgyis minél erősebb a hull, annál "lassabban" marja... nálam kb. 10 mpercenként 1%-ot esik)
    2. Ha caustic rakétát akarnak kilőni, rögtön boost-old el magad innen :D addig amíg a rakéta "ki nem múlik".

    [ Szerkesztve ]

    PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

Új hozzászólás Aktív témák