Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gentlelynx #37697 üzenetére

    "Azon is jót mulattam, hogy Orientcx "kapott 20 percet" :D
    Aztán mennyi ment el a videó összevágásával úgy, hogy "De drágám, most nem is játszom!""

    Nemááá, pssszt! Mit lehet tudni, nem olvasnak-e bele illetéktelenek is a fórumba, le akarsz buktatni??? :U
    Egyébként kivételesen itt most egyszerű a magyarázat, vannak időszakok, amikor hozzáférek a laptopomhoz(nem véletlen a sok hajnali kommentelés). Azon játszani ugyan nem lehet(hacsak be nem éri az ember azzal a kb 8-10 fps-el, amire képes, bár mostanában már azon is komolyan elgondolkodtam :) ), viszont videót szerkeszteni, és ezzel a te felvetésedet igazolva mégis az Elite világában élvezkedni, azt lehet. Ráadásul ezzel a videóval igazán nem sok tennivaló volt, ez egy tizenpár perces RES kirándulás vágatlanul, össz egy kurtítás van benne(azt a 17ls-es utat fölösleges lett volna végignézetni mindenkivel, ami a RES és a terminál között van)
    Valóban vannak nagyon melós videóim, de itt gyak össz annyi volt a tennivaló, hogy kommentáljam az eseményeket(egy Fed bugrisnak 12 óránként amúgy is orvosilag kötelező kiengedni magából a hülyeségeket, tehát ez gyorsan ment :B )

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák