Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gentlelynx

    tag

    válasz okyoky #37695 üzenetére

    Azért ebben "vastagon" nincs benne az az idő, amit a net-en töltessz a téma kutatásával, beleértve az oktatóvideókat és egyebeket... pl. a remek kis szerkezetedre fordított időt, fórumozás, stb... :K
    De én meg kezdem magam elszégyellni, mert nekem ennek a duplája is simán megvan (igaz néha "benne felejtem magam", amikor nem is ülök a gépnél egyéb családi ügyek miatt...), mégsem tartok ott, mint te... :B
    Igaz, nekem amolyan kikapcsolódás is, meg nézelődés, próbálgatós miegymás. Nem vagyok egy nagy rank-hunter, inkkább amolyan "élvezkedős" ;]
    De én is sokat fordítok rá egyéb információgyűjtés okán, úgyhogy teljesen beszippantottnak tekintem magam.
    Azon is jót mulattam, hogy Orientcx "kapott 20 percet" :D
    Aztán mennyi ment el a videó összevágásával úgy, hogy "De drágám, most nem is játszom!" ;] :DDD
    De persze teljes riszpekt, mert hihetetlen szórakoztatóak és ki nem hagynék egyet sem! :R
    Egy szó mint száz, kezdetben néztem ezt a "ráfordított" idő statisztikát, de szerintem nem szabad figyleni. Mindenki annyit töltsön ebben az univerzumban, amennyit csak bír! :K :B ;)
    A dokkolási vircsaft, meg klassz, de én maradok a járókeretes, totyogós megközelítésnél DC nélkül ;) :))
    De inkább DC ;)
    ... vagy Marvell... :B ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák