Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #37403 üzenetére

    "Talán egy kicsit (tényleg kicsit) erősítették őket"

    Nem igazán tudom, mit gondoljak. Azt én sem tapasztaltam, hogy érdemben erősödtek volna, de két dolog azért feltűnt(ami persze lehet puszta véletlen is, hisz össz 2-3 félórás karikát RES-eztem azóta).
    Az egyik, hogy többször találkoztam erősebb összetételű wingekkel(pl konda, vagy konda+ Gunship-ek), de amúgy kb pont ugyanakkora ellenállást tudtak kifejteni, mint az uccsó patch előtt, tehát semmi extra. A másik, és ami már sokkal bosszantóbb, hogy 2x 3x is belefutottam olyan rühes kis expert(!) Cobra-ba, hogy hiába ütöttem bucira a fejét, alig volt eredmény. Normál esetben sima ügy, szemből, amikor már elég közel ér, akkor boost+FAOFF, fel kell kapni a gép orrát, egy kartács az ügyfélnek(néha ugyanezt még egyszer), és már böngészhetjük is a target panelt a következő vidám percek érdekében. De ezeknek több találatot kellett bevinni, mint egy elite kondának(és ezt nem csak afféle költői túlzásként mondom). Nem visszatöltik a pajzsukat, hanem egyszerűen nem fogy.
    Hangsúlyoznám, hogy ez lehet egyszerű véletlen is, fura npc-kbe eddig is bármikor belefuthattunk a galaxisban.

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák