Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz Cooper911 #28278 üzenetére

    Hogy jön ide hogy más mmo-ban mi van? Ez nem is mmo. Miért kéne olyannak lennie?

    Azt feltételeztem hogy az én hsz-emet is érinti grHawk kijelentése , miszerint : És akármennyire is nem MMORPG az Elite (amivel tisztában vagyok), ez mégis több oldalról indokolt. Innen az mmo-s ötlet és természetesen most csak a Capital shipes instárol beszélek.

    Legendary cuccok? lol Pl Orientcx 7fényéves gumicsizmája ami +7ly-t ad minden ugrásnál? Ne már... spacewow.

    A legendary cucc kifejezést csak arra használtam hogy meglehessen különböztetni a simától illetve ahogy írtam nem kell nagy dolgokra gondolni : Itt ugyan olyan modulokat szerezhetnél mint amit le craftolsz az enginereknél ( vagy 1-2% táposabbat a maximumnál amit az engineernél nagy nagy szerencsével tudsz csak dobni.) Semmiféle gumicsizmáról nincs szó , odáig azért még én sem megyek el :DDD

    Őszintén, nem tudom eldönteni, hogy ez most szarkazmus, vagy tényleg így gondolod, de...

    Már régebben is beszélgettünk erről haverjaimmal ahol ugyan ez felvetődött mint "insta,dungeon". Te leírtad részletről részletre hogyan is működhetne , ami tetszett. Nem volt benne szarkazmus :K

    Ezt most mindkettőtöknek írom #Cooper911 #grHawk : Fentebb már kifejtettem hogy magára a Legendary cuccra milyen formában gondoltam , így már biztosan nincs félreértés belőle. A többinél pedig csak arra próbáltam rávilágítani hogy milyen jó lenne egy olyan akármilyen hely ahol tényleg csapatban kell működni , lenne érdemben szerepük egy ilyen helyen a : szúnyogoknak, Nagy tűzerejű hajóknak és a nagy shieldel avagy páncéllal rendelkező hajóknak is. Ha úgy tetszik Role szerűen kelljen összeállítani egy csapatot. Nem pedig annyi mint ahogy most működik : Anaconda combat fitt+2db small shield recharg lézerrel oszt jó napot , egymaga tank,dps,(support). Remélem így már nincs félreértés belőle hogy csak egy csapat orientáltabb "nevezze mindenki annak aminek akarja" helynek örülnék ahol hangsúly van azon hogy ki/mikor/hányan mit csinálnak. Aztán ezt olyan köntösbe bujtathatják protokollokkal stb.. amibe szeretnék. A Reward pedig szint úgy csak egy ötlet volt hogy mekkora tárháza lehetne neki a Cr-en kívül és hangsúlyozom ez csak egy ötlet. A "sett itemeket" is mmorpgből hoztam át amit már én is sokkalnék ahogy írtam is viszont kiváncsi voltam a ti véleményetekre, ez minden.

    Elsőre kellett volna így írnom akkor tuti nem hiszitek azt hogy az ED-ből egy Spacewowot akarok csinálni :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák