Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Revideálnom kell eddigi álláspontomat. Eddig ugye azt hirdettem, hogy egy feltápolt Corvette-nek semmi szüksége ilyen kis űrhörcsögökre. Nos, az igaz ugyan, hogy meglennék fighterek nélkül is, de egy elég magasan képzett bérpilóta nagyon nagy segítség lehet, csak kellőképp össze kell dolgoznunk. Az enyém most még csak dangerous(34%-on a deadly felé), de már kifejezetten ügyes. A lényeg, hogy ne hagyjuk a saját feje után menni. Mindig ki kell jelölni neki a célpontot, hogy ugyanarra a hajóra dolgozzunk rá, mert egyrészt akkor hamarabb fogynak, másrészt(és ez a lényeg), így a célpont nem tud a vadászunkra koncentrálni, emiatt annak jóval nagyobbak az esélyei a túlélésre. Reményeim szerint hamarosan több időm lesz, és Elite fickót faragok a szakiból, bár expert-től fölfelé egyre nehezebben gyűlnek a százalékai. Viszont így, hogy harmless palántát képeztem ki, még mindig csak 8%-ot kap, szemben a két fokozattal gyengébb expert figurákkal, aki helyből 12%-ért tartják a markukat.
    Lényeg a lényeg, eddig azt terveztem, hogy csak úgy mókából kiképzem elite-nek, aztán úgy kirúgom, hogy a SagA-ig reppen meztelen popóval, de most már biztos vagyok benne, hogy megtartom, még akkor is, ha egykét dologban pofátlannak tartom a lenyúlást(pl ha inaktívba teszem, akkor is megkapja ugyanazt a %-ot, pedig a hangárban szunyókált, amikor a bounty-t begyűjtöttem, vagy a réges régi bountykból is részesedik, amik akkor keletkeztek, amikor ő még ott sem volt, mert valószínűleg a kiscsoportban ráncigálta maga után a csattogós lepkét.
    Egy kis bemutató bérpilóta módra
    Ja, bocsi a minőségért, valamiért a videó olyan lassú, darabos lett, ami időnként elég idegesítő

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák