Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Terrorista

    senior tag

    válasz duvi #2796 üzenetére

    Fúú jót kérdezel. :D

    A hajtómű minősége mellett a rápakolt modulok számától és súlyuktól is függhet. Egy csupasz, fejlesztett hajtóműs hajó simán ugorhat 1-2 LY távolsággal messzebbre is, mint modulokkal megpakolt átrsaik. De ez nem túl életszerű, mert senki nem mászkál armor-fegyver és bármilyen scanner nélkül "csupaszon". :)

    Szóval a lényeg, hogy 2 vagy 4 fegyverrel meg 1 scannerrel és alap armorral nézve jól belehetne lőni egy max távolságot.

    Kondor Viperjét már láttuk, legjobb hajtóművel és normális felszereléssel 17.8 LY tud ugrani.
    Cobrából tudok mutatni egy olyat, amin nem E hanem F-es meghajtó van. Íme. Az E-s nem tudom mennyit dobhatna még rajta, szerintem 15-16-nál nem lenne nagyobb távolság.

    Jó lenne tudni, hogy hogyan számítják ki a súly, terhelés és max. üzemanyag használatból a lehető legnagyobb jump távolságot.

    Egy drive listát találtam ahol látható minden hajóra felpakolható max hajtómű. Ahogy nézem ez egyelőre csak D.

    Remélem tudtam valamit segíteni. ;)

    #Rakamaz

    Szerintem az a súly, aminél még maximális távolságba el tud ugrani a hajó. Attól feljebb csökken a teljesítménye.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák