Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Hát ilyen nincs. Tegnap éjjel, mikor kikapcsoltam a gépet, ez a pofátlan kadéttanonc még 4%-ot kért, erre most mikor újra betöltöm az ED-t, már 5-re tart igényt! :U Hááezmosmááá álmában is emel??? :U Már látom a folyamat végét, mire dangerous lesz, addigra nem az ő, hanem az én jutalékom lesz 5%, deadly-nél már csak három, és mire eléri az elite fokozatot, addigra én kapom azt a kettőt, amit induláskor ő. Aztán nehogy én találjam magam a placcon munkát keresve, hogy felvetethessem magam az arra tévedő hozzám hasonlóan gyanútlan hajóskapitányhoz. Hát én ezt a kiscsókát úgy b*szom ki valamelyik retkes távoli lakatlan rendszer legpudvásabb bolygójára, hogy az életben nem lát többé élőlényt, legfeljebb ha rajzol magának a barlang falára, ahol lakni fog. :K
    -
    tegnap lekapcskor
    -

    -
    -
    és ma bekapcskor
    -

    -
    Láthatjátok, ugyanaz az állapot, a fickó itt is ott is competent, 13,6%-al tart az expert felé. Ez már tényleg kezd hasonlítani az Elite '84-ben elsütött kis rágcsáló állatocskás "poénra"(és mááá az sem volt vicces :(( ). Nehogy kiderüljön, hogy ez is szaporodik, felzabálja/felissza a rakományt, és már csak az a kérdés, mikor kezd el a szélvédőn mászkálni, mint anno azok a kis dögök :U

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák