Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -ZeeZee-

    senior tag

    Reggel nagyon felmérgesedtem. Nagyon az elején vagyok, ezért is bosszant. Vettem egy Cobra MkIV-et. Kaptam egy jó zsíros rabszolga szállítós küldit (525k), ami a jelenlegi büdzsémet megdobná rendesen (850k). Elvállaltam. 1 rendszert kellett csak ugranom, hogy beszerezzem a kívánt "árucikket". Ugranék vissza, új üzenet: gondolom az volt benne, hogy valaki meg akarja akadályozni, hogy teljesítsem, plusz pénzért kilőhetem. Gondolom ez volt benne, mert elolvasni nem tudtam, csak annyit, hogy az aktuális küldetéssel kapcsolatos, rögtön ID-t kaptam, 1 másodperccel később pedig már ki is dobott SC-ből (még fordulni sem volt időm), és egy FAS kezdett el lőni. Elsőre sikerült elmenekülnöm (pajzs nuku, hull 53%), aztán újra SC, a távolság a céltól 1.2 Mm (már majdnem ott voltam :W ) és újra ID, újra kikap, és már szét is lőtt (pajzsostól, hullostól...) Na, így lett +275k helyett -300k a pénzem.

    Mit lehet tenni ilyenkor? Hogyan lehet kitérni, ha idő sincs, hiszen még csak épp elkezdtem ráfordulni a menekülő vektorra, de már ki is szedett? És hogyan lehet a leggyorsabban elugrani ismét? Bocsi a láma kérdésekért...

Új hozzászólás Aktív témák