Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Valaki érti közületek a "distress call" logikáját? Eddig össz kétszer volt dolgom olyannal, ahol értelmet leheltek az ED munkatársai a műfajba(egyszer egy Haulert kellett megóvni a hullámokban érkező, egyre erősebb, és egyre nagyobb létszámú wingekkel szemben, ami aztán hatalmas Fed ovációval, és hálálkodással zárult, a másik esetben meg üzemanyagért kuncsorgott egy csillag közelében parkoló Cobra, de hát ehhez nekem nem volt fuel limpetem, úgyhogy a szerencsétlen sztem azóta is ott kempingezik a napsütésben. Jó színe lehet már) :)
    De a többi esetnél egy egy wanted 4-6-8 fős wing fogad. Ezen wingek néhány tagja általában azzal van elfoglalva, hogy egymást ütlegeli, az épp ráérő tagság meg engem inzultál. A vége az, hogy mindet jól nyakon vágom, és továbbállok. Ennek meg mi értelme? :F
    Most legutóbb belefutottam egy olyanba, ahol négy konda, és egy Python alkotta 5 fős wing úszkált. De csak a kondák estek nekem. Amikor elfogytak, a Python(hangsúlyoznám, wing tag volt) úgy csatlakozott hozzám, mint a HazRES-eknél szoktak azok a kísérgető rajongó Assault shipek/Pythonok/Clipperek. Direkt kipróbáltam, ide-oda repkedtem, és ő folyamatosan jött utánam, ha leparkoltam, ő is. Nem volt szívem bántani, otthagytam.
    Segélyhívásnál nem meg kéne valakit menteni? :U
    (Jó, mondjuk azt a Pythont tényleg megmentettem. Egyrészt mert életben hagytam, másrészt meg a bűn útjától is, mert kiszakítottam a rossz társaságából) :K
    -
    Amúgy megint nagy lett a csend. Most tényleg megint fenyegessek meg mindenkit a 2-300 oldalas hencegéseim közzétételével, ha nem aktiváljátok magatokat? Vágytok a rettegésre? :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák