Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Bocs hogy 2x írok egymás után, de most tényleg megszorongattak egy HazRES-ben. Egy darabig nyugiban osztogattam a pofonokat, de aztán egyik pillanatról a másikra rám szakadt az egész kompánia. Egy Clipperrel kezdődött, és onnantól kezdve aki csak élt és mozgott, az mind engem lőtt. A videót visszanézve a Clipperen kívül 5db Asp-et, 4 Pythont, 2 Vipert, valamint egy-egy Assault ship-et és Vulture-t pontoztam ki a bajnokságból. Tulajdonképp ha összeadjuk, nem is jön ki olyan rettenetesen nagy szám, ha kettesével-hármasával érkeznek, akkor biztos kértem volna belőlük még egy tányérral, de így egyszerre azért kemény menet volt. Na itt aztán én is toltam a chaff-et. Akármit mondtok, itt most használt. Azt nem állítanám, hogy addig béke volt, de érezhetően kevesebb kokit kaptam. Azonfelül elhasználtam 4 töltetet a B7-es SCB-ből is. Ráadásul közben az egyik kedvenc South Park epizódom ment a tv-ben(Cartman meséje Kyle-ról és az állatok gonosz megváltójáról), és ez finoman szólva is elvonta a figyelmem, de ez mondjuk a videón is letagadhatatlanul visszaköszön(nem teszem fel, mert majd húsz perc, és nézni unalmas, de megvan). Viszont lényeg a lényeg, végül mégiscsak kitakarítottam a komplett HazRES-t :K
    És ha ez még nem lett volna elég, ahogy megtépázottan, egy árva halovány karika shieldecskével, a SCB használat okozta hőhatásoktól erősen megpörkölődött modulokkal ugrottam a szomszéd rendszerbe(a nagy tumultusban túl korán durrantottam bele valamelyik gyökérbe, és öt perces kisbüntetést + ugrást kaptam), még megtalált egy elite konda is.Ráadásul a corrosive effect-es MC-n az "out of ammo" felirat virított(a phophorust meg helyhiány miatt pont tegnapelőtt dobáltam ki). De azért ez már így sem okozott gondot, egy konda nem csinál nyarat. :N Különösen, ha már amúgy is az van. Még ha ez most pont nem is látszik(16°). :U
    Na ez lett a végösszeg(a Fed bounty zöme már régebbi, az alsó sor meg a RES utáni ráadás kondáért járt) :)
    -

    -
    Ilyen az, amikor a valóság még annál is durvább, mint amit elhencegni szoktam :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák