Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Elérkezett az idő, hogy kiprovokáljam Dweller szaki meghívását is.Csak hát ugye ehhez 5 db black marketes előélet kell, ami nekem nem volt, mivel az ilyesféle csempészet csúnya dolog. Naaagyon csúúúnya! :K :K :K
    De hát nem volt mit tenni, le kellett gyűrni érzékeny Fed lelkem ellenkezését. A stratégia roppant egyszerű volt: Egy roncsnál összegereblyéztem néhány tonna lopott holmit - anarchy rendszer, outpost, black market, security kizárva. Mármint gondoltam én. Csakhogy közben párhuzamosan egy halom egyéb küldetés is futott nálam, és ilyenkor egy rakás martalóc üti(bottal) a nyomomat. Az egyik ilyen kis gyökér amíg én az egyik outposton "feketekereskedtem", addig kint várt rám. De nem bírt magával, és elkezdett hisztizni, kiváltva ezzel az állomás rosszallását. Én meg pont akkor dokkoltam ki, a fedélzeten a következő black marketnek szánt lopott holmival. Mire a felszínre értem, anarchy rendszer ide, outpost oda, addigra 4 vagy öt security hajó tépázta a Clipper irhájának maradékát. És mit is csinál ilyenkor egy vérbeli finánccsapat? Egy másodperc alatt tették félre a Clipperrel folytatott háborújukat, mert az ilyesmi ugye ráér, és azon lendülettel kapták is elő a scannerjeiket, mindezt természetesen csakis az én kedvemért. :U
    Viszont a jó hír az, hogy az ötös szintű thrust upgrade még egy Pythonból is űrlamborghinit varázsol. Rakottan is 400 fölött iszkoltam el, és a tisztelt scannelő bizottságnak esélye sem volt(hogy mire lesz képes az Assault ship-em, arra már tényleg kíváncsi vagyok, a Corvette 333-nál tart :K )
    -
    Úgyhogy ajánlanám minden csempész figyelmébe az ötös fokozatú thrust-al és FSD-vel feldíszített Pythont, kifejezetten vegyes használatra fittelve. Medium landing pod, kellő raktér, kellő tűzerő, kellő védelem, kellő sebesség(terheléstől függően ~414), és 21 Ly ugrótáv. De ezt még sztem bőven lehet fokozni, mert a csempészethez nem kell teljes pompa, egy jóval könnyebb pajzs, PP, miegymás, sőt, akár a fegyvereket is el lehet dobni, mert ha kiszednek, szó szerint egy lövést sem tudnak leadni rám, ha nem akarom. Mire a szerencsétlen kicsomagolja a lézereit, addigra már a térképről is leesett. Sztem pofozkodás nélkül át lehet szelni akár a teljes buborékot is. Imádom Palin professzort! :K :C :K

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák