Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz Necc #24614 üzenetére

    "Ez van ha solo-ban jatszol, az NPC bent marad a jatek memoriaban mindaddig amig eliminalod, vagy ki nem lepsz a jatekbol"
    -
    Az nem újdonság, hogy egy rendszeren belül addig nem nyugszik le, amíg le nem szedálom a kis gyökeret, de olyat eddig még egyszer sem tapasztaltam, hogy a következő körben is ugyanott várjon(tehát amikor elmászkálok ~20-30 Ly-el odébb, és onnan megyek vissza). Mindenesetre a kereskedésnek vége, simlis Liza végre megadta Hera hugi telefonszámát, és amint gép előtt leszek, már viszem is neki azt az ötven karton vicces cigit. Úgyhogy a felszabaduló raktér helyén megint lesz egy-két pakli SCB-m, és ha ezzel a Gunship-es tahóval még egyszer összefutok, egyenként fogom szilánkosra törni az összes csontját a kis rohadéknak, aztán begipszelem, és ha összeforrt, akkor ugyanezt még egyszer. Meg még egyszer. Meg még egyszer, stb. :K :K :K
    -
    -
    sensor060 - "hiába erős az Anaconda, egy multi ship egy fejvadász ellen kevéske"
    -
    Alapból nincs azzal baj, eddig még SCB nélkül is bárkit arcon döngöltem vele, még ha a 2.1 óta nehezebben is(bár a kondával inkább csak akkor mászkálok, ha messzire kell menni), de ennek a Gunshipnek valami tápos shield-je volt, alig akart vékonyodni, ráadásul 3x töltötte vissza nulláról fullra(egy egy ilyen töltés konkrétan kettő darab másodpercig tartott nála) Ha én nyomok egy SC-t, az picivel tovább tart, és nagyon messze van attól, hogy csordultig pakolja a pajzsot. Na mindegy, csak fussak vele össze még egyszer
    -
    "Szintén nálam is előfordult roncsok szkennelése közben hogy nekem esett egy Type6, mondván hogy az övé a kincs"
    -
    Na de egy ilyen retekkel neki egy kondának??? Hát ezt a pimaszságot azért nem lehet megtorlás nélkül hagyni! :(
    -
    "Nekem most újdonság az is, hogy a jeges bolygókon néha arra jár egy-egy hajó, szkennelés után megtámad"
    -
    De hogy? Te az SRV-ben bóklászol, a kis féreg meg próbálja feltörni a környéken parkoló hajód, mert elől hagytad a GPS-t, meg a sporttáskád? Vagy még te is a hajóddal repkedsz a sziklák között? Mert nem mindegy ám
    -
    -
    baphomet - "a sikoltozva meneküléshez megfontolt taktikai visszavonuláshoz milyen bor illik, majd megmondja valaki tőlem avatottabb szakértő"
    -
    Őőőő, ez most kiről jutott eszedbe? :U :U :U

    Mellesleg a sauvignon blanc. Izé, hogy ezt honnan tudom? Hááát, csak úúúgy...hallottam....másoktól :B

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák