Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Tegnap éjjel hazaértem a csillag turkálásból(ezt úgy hangzott, mintha több hónapos utazás lenne mögöttem a végtelen űrben, pedig tegnapelőtt du indultam :D ). Nem is mentem messzire(egy 1.000Ly-oldalú háromszög volt az egész), de mégis egy rakás rendszerben lettem első, egész pontosan 71 db "első felfedező" címet söpörtem be(társaságban ezt úgy fogom interpretálni, hogy "hetvenig striguláztam, aztán már nem is számoltam" :B
    Azért ennek a a rendszernek a képét tettem ide, mert furcsamód az ED a három gázóriást is napnak vette, és a hologramon is napként ábrázolta. A második képet meg egyszerűen csak azért, mert szerény vagyok. :K
    -

    -

    -
    Mellesleg az adatok leadása Elvira nénémnél egyből a 4. szintig repített, és ahogy azt ígérte, be is mutatott Marco szakinak(aki meg ugye ismeri a level 4-es PP titkát). Sajna Sirius permit kell hozzá, de ha lesz időm, akkor kigonoszkodom azt is. Bár küldetéseket még anno a kalózvadász, és klasszikus bérgyilkos megbízások fénykorában csináltam utoljára, és nem sok fogalmam van az újabb fajtákhoz. Viszont ha már itt tartunk, ez egyben válasz totila szaki kérdésére is:
    -
    totila - "tudja valaki hogy lehet sirius permitet szerezni?"
    -
    A környékbeli rendszerekben biztos van Sirious Corporation frakció, akiknek küldizni kell majd a meghívóért.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák