Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    Azért ezt érdekesen oldotta meg az ED(tegnapi történet). Az adott felszíni bázison valamely megmagyarázhatatlan okból nem szeretnek(nem értem miért, én olyan kedves kisfiú vagyok :U ) A radaron is pirossal van jelölve. Semmi gond, ilyen számtalanszor volt már különféle outpost-okon eddig is. Ez esetben a DC ugyan nem üzemel, mert álláspontja szerint ez kimeríti az "under attack" fogalmát, de ettől eltekintve manuálisan minden gond nélkül ezekre az outpost-okra is le lehet szállni. Hát ide is le lehetett. Viszont amikor a helyi vegyeskereskedésben csak úgy kíváncsiságból vettem egy planetary v. hangárt a hajóra, és az SRV-vel kidugtam onnan az orrom, azonnal mindenki nekem esett. Mondjuk én nem tudom, hogy ezeknél milyen fegyverzet van rendszeresítve, de sztem ha össztüzet zúdítanának egy házi verébre, még az is hamarabb múlna ki végelgyengülésben, mint a találatoktól. Viszonylag hosszú idő alatt lehet eléggé eltávolodni a hatósugarukból, de össz annyit értek el, hogy a legkülső karika valamivel halványabb lett az SRV amúgy sem túl acélos shieldjén. No mindegy, kicsit kurkásztam a talajt, begyűjtöttem ezt-azt, majd hívtam a hajót, hogy visszareppenjek a bázisra, lepasszolni a P v hangárt, és az SRV-t. Minden további nélkül megkaptam a dokkolási engedélyt, de innentől kezdve folyamatosan lőttek rám(roppant logikus). Sőt, még akkor sem hagyták abba, amikor már leszálltam. De még ezt is tudták fokozni, mert amikor levittem a hajót a zárt hangárba, akkor is folytatták. Az idióták hülyére lőtték a saját létesítményüket(és mivel úgy is épp más dolgom akadt, úgy hagytam nekik a gépet, had birkózzanak a retardált mongol idiótái, de mikor kb 6-7 óra múlva visszaértem, még mindig folyamatosan jött az "incoming missile" üzenet, miközben enyhén szikrázott a plafon(video). Mondjuk azzal a tűzerővel sokat mondok, ha itt-ott leverhették a vakolatot(tán pont ezért is nem adnak komolyabb fegyvert a kezükbe :) ). Aztán ha másnap jön Bözsi néni, a takarítónő, majd jól nyakon veri őket, mert neki kell összesöprögetni. :U
    Véletlenül valamelyikőtök nem itt adott el mostanában egy komolyabb onion head szállítmányt? Mert az talán megmagyarázná a dolgot :D

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák